fbpx
Teraz czytane
POJEDLIŚMY GEMUSE KEBABY od Młoda Polska bistro & pianino

POJEDLIŚMY GEMUSE KEBABY od Młoda Polska bistro & pianino

Chwilę trzeba było czekać ale dotrwaliśmy! Premiera GEMUSE KEBAB od Młodej Polski sprawiła, że czym prędzej pobiegliśmy po tortille, buły i zestawy – serio trochę biegliśmy! Jedzenie rozpoczęliśmy pewnie po 20-30 minutach od odbioru z kuchni.

  • Bułka Gemuse Kebab
  • Bułka Vege Gemuse kebab
  • Kebab Zestaw
  • Vege Zestaw Kebab
  • Tortilla Gemuse Kebab
  • Tortilla Vegan Gemuse Kebab
  • S.O.S’y 🙂 ( czosnkowy, habanero )

Zdania są podzielone, ale u nas dyskusja bardziej dotyczyła wielkość porcji, jakość dodatków, smaku sosów no i ceny. Co do tego jak to smakuje większość była zgodna: Jest smacznie 🙂!


🥙 Totalnym zaskoczeniem jest vege kebab, który faktycznie smakuje inaczej. Przypomina w swojej fakturze i formie bardziej pulchną jajecznicę. Nie jest suchy czy gumiasty, wręcz przeciwnie mega soczysty.


Mieszanka przypraw pasuje jak ulał, połowa z nas jadła to danie z bananem i zdziwieniem na twarzy!


Kebab klasyczny nie zrobił na nas tak wielkiego wrażenia. Jest poprawny i smakuje dobrze ale nie czuć wielkiej różnicy między tym co już mieliśmy w ustach. Jeżeli spodziewacie się wielkiego przeskoku w smaku czy jakości to na tym polu możecie się zawieść.


🥗 Dodatki do zestawów / bułek / tortilli są bardzo zbliżone i znajdziecie tam piklowaną czerwoną kapustę, ziemniaki, smażone warzywa, cebulę, miętę czy ser owczy.


🌯 Same tortille i bułki były dobre – chyba są podsmażane na patelni więc musicie się przygotować na ciut więcej tłuszczyku.

🆘 Na osobną recenzję zasługują frytki, sos czosnkowy i S.O.S z kiszonego habanero, wiele można pisać ale one były po prostu petardą i zrobiły nam dzień.


🧄 SOS czosnkowy – zwykle nie mamy jakiś wygórowanych oczekiwań, ale ten zaserwowany nam przez Młodą Polska zrobił robotę i na pewno jest w ścisłej czołówce dodatków (oczywiście, za kieleckim). Jego smak i faktura jest stonowana i nie dominuje, a świetnie go uzupełnia. Kiedy ostatnio uśmiechaliście się jedząc sos czosnkowy? My dzisiaj!


🌶️ Kiszone Habanero S.O.S, świetny balans smaków, między pikantnym, a kwaśnym. Osoby, które nie lubią ostrego jedzenia znajdą w nim złoty środek! Przyjemnie muska ostrością i dodaje do smaku swoje 3 grosze.


🍟 Fryty naprawdę dają radę! Warto spróbować szczególnie z sosami! U nas szybko znikały.
Były mocno spieczone, więc jedliśmy je jeszcze jako frytki, a nie ziemniaki w paskach


🏁 PODSUMOWANIE
Polecamy spróbować bo nie będziecie zawiedzeni smakiem! My z zamówienia jesteśmy zadowoleni zadajemy sobie tylko pytanie kiedy zamówimy ponownie bo nie jest to najtańsza zabawa – każda pozycja to koszt 28 zł 😉 ! Warto tutaj zaznaczyć, że na stronie Młodej Polski buły wydają się dużo mniejsze – na naszych zdjęciach widać tą różnice.
👉 Wskazówka jest taka, nawet jak jesteście wielkimi fanami mięsa spróbujcie opcji vege/vegan bo jest na tyle ciekawa, że może was przekonać! Udało nam się wkręcić jedną osobę, że to kurczak więc polecamy spróbować 🙂


✔️ Artykuł nie jest sponsorowany
✔️ Zawiera realne zdjęcia jedzenia rozpakowanego z torby

0
Dobrze
70100
Plusy

Pyszne frytki

Sztos sosy

Minusy

Przesiąknięte tortille

Zobacz komentarze

Zostaw komenatrz

Your email address will not be published.

© 2020 FOODIE GANG. ALL RIGHTS RESERVED.
Scroll To Top