fbpx
Teraz czytane
PREZENT DLA FOODIESA

PREZENT DLA FOODIESA

Lista Prezentów dla fanów gastronomi!

Nie od dzisiaj wiadomo, że od otrzymywania prezentów bardziej satysfakcjonujące jest obserwowanie reakcji gdy ktoś otwiera prezent od Ciebie. Najlepszym sposobem na zrobienie dobrego giftu jest zapisywanie przez cały rok o czym ktoś wspominał, że jest mu potrzebne albo co go zainteresowało – naprawdę ktoś tak robi? ( hahah – tak, moja siostra Marlena). Drugim sposobem na szukanie inspiracji prezentowych jest wpisanie w google haseł typu „prezent dla kucharza”. Muszę Cię zmartwić – jedyne co tam znajdziesz to fartuch z napisem „Janusz mistrz grilla” lub deska z grawerem „Grażyna nikt nie gotuje tak jak Ty”.

Ok, jest pośmiane to bierzmy się do roboty! Jeżeli Twój brat, siostra czy koleżanka z pracy jest foodiesem i jara się wszystkim co związane z jedzeniem to koniecznie wybierz coś z mojej listy świątecznych prezentów!

  • MASZYNKA DO MAKARONU – jeżeli wiesz, że ktoś lubi pichcić w domu to ten prezent na pewno będzie trafiony. Najłatwiejszym sposób na zweryfikowanie czy obdarowany używa Twojego prezentu to wymuszenie deklaracji, że na kolację z pierwszej partii makaronu otrzymasz zaproszenie 😉 Najprostsza, dobra na początek maszynka to koszt około 100 zł i możesz kupić ją na stronie ostry-sklep.pl
    https://ostry-sklep.pl/kinghoff-maszynka-do-makaronu-kh-3114-3428

Zobacz komentarze

Zostaw komenatrz

Your email address will not be published.

© 2020 FOODIE GANG. ALL RIGHTS RESERVED.
Scroll To Top